Cześć!

Nazywam się Aleksandra Bryła-Biela i zajmuję się fotografią.

Na co dzień można mnie spotkać w Bielsku-Białej – malowniczym mieście położonym u stóp Beskidu Śląskiego. Tutaj mieszkam, pracuję i głównie tutaj – tworzę. Cenię sobie bliskość natury, która jest dla mnie ogromną inspiracją.

Od kilku lat codziennie towarzyszy mi aparat. Na początku, jak każda osoba ucząca się fotografii, robiłam zdjęcia niemal wszystkiego. Każdy temat był dobry. Konsekwentnie dokumentowałam swoje podróże, spacery po lesie oraz ogród, zmieniający się razem z porami roku. Ciągle robiłam zdjęcia, a jednak czułam, że to nie wszystko. Że chciałabym (i mogłabym) robić coś więcej, tworzyć coś konkretnego. Jednak, ponieważ nie interesuje mnie sztuka dla sztuki, postanowiłam tworzyć dla Was.

Zatrzymuję w kadrze ważne chwile, wykonując reportaże ślubne i z innych  uroczystości, sesje narzeczeńskie i rodzinne. Kocham też portrety i sesje plenerowe, mam na swoim koncie wiele realizacji w różnych zakątkach naszego kraju. Pracuję na terenie Bielska-Białej i okolic: Cieszyna, Żywca, Pszczyny. Dojazd w dalsze miejsca nie stanowi dla mnie problemu.

Jeśli spodobały Wam się moje zdjęcia, z radością zapraszam do kontaktu. Napiszcie do mnie na adres hello@aleksandrabryla.com. 

Moje bieżące realizacje można zobaczyć na Facebooku i Instagramie.