Cześć!

Nazywam się Ola i z przyjemnością wykonam dla Was reportaż ślubny. W mojej pracy skupiam się na uwiecznieniu wyjątkowych, magicznych wręcz chwil. Szukam uśmiechów, spojrzeń, czułych gestów i ocieranych ukradkiem łez. Podczas reportażu staram się być niewidoczna, nie rozpraszać Was swoją obecnością. Koncentruję się na naturalnych, autentycznych ujęciach.

Jako fotograf, do każdej pary podchodzę indywidualnie. Bardziej stawiam na jakość zdjęć, niż na ich ilość. Gotowy reportaż, który Wam oddaję, jest esencją wyjątkowego czasu dnia ślubu.

Wykonuję reportaże ślubne głównie na terenie miast: Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn, Pszczyna, Oświęcim i okolice. Dojazd w dalsze rejony również nie stanowi kłopotu.

Z pewnością macie do mnie (przynajmniej) kilka pytań, dlatego zapraszam do kontaktu drogą mailową: hello@aleksandrabryla.com

Zapraszam do obejrzenia mojego ślubnego portfolio w zakładkach: Przygotowania / Ceremonia / Wesele / Plener

Reportaż ślubny, zdjęcia ślubne, zdjęcia ślubne Bielsko-Biała, ślub, ślub Bielsko, reportaż ślubny, reportaż ślubny Bielsko, zdjęcia ze ślubu Bielsko-Biała, ceremonia ślubna Bielsko, ślub Bielsko-Biała, fotograf ślubny Bielsko-Biała, fotograf Bielsko-Biała, fotograf ślubny śląsk, fotograf ślubny Żywiec, fotograf ślubny Cieszyn, fotograf ślubny Oświęcim, fotograf ślubny Pszczyna, fotografia ślubna, fotografia ślubna Bielsko-Biała, fotografia ślubna Żywiec, fotografia ślubna Cieszyn, fotograf na ślub Bielsko, fotograf Bielsko, ceremonia zaślubin